ginekologia w Warszawie prywatne centrum medyczne

Witamy na stronie Centrum Medycznego eMKa Ginekologia. Zadbaj z nami o swoje zdrowie. Zaufaj dr Annie Sobolewskiej-Dacewicz - specjaliście II-go stopnia z wieloletnim  doświadczeniem w pracy klinicznej. Zapewniamy rzetelną diagnostykę i profesjonalne leczenie ginekologiczne, a wszystko to w przyjaznej i ciepłej atmosferze.

Centrum Medyczne eMKa Ginekologia Warszawa Bemowo

dr Anna Sobolewska-Dacewicz
Zapraszamy !

 

Badania USG ginekologiczne Warszawa dopochwowe powłoki brzuszne

Badania USG ginekologiczne dopochwowe oraz przez powłoki brzuszne


USG w ginekologii i położnictwie należy do podstawowych metod diagnostyki ginekologicznej. Oferujemy Pacjentkom zarówno USG transwaginalne jak i USG przezbrzuszne. USG przezpochwowe pozwala na bardzo wczesne wykrycie wszelkich zmian o charakterze nowotworowym. USG dopochwowe powinno być nierozerwalnym elementem wizyty ginekologicznej, gdyż jest to najważniejszy element profilaktyki antynowotworowej. Badanie USG ginekologiczne jest również niezastąpionym elementem w ocenie i prowadzeniu ciąży.

 

 

infekcje intymne leczenie Warszawa

Infekcje intymne leczenie i diagnostyka problemu, który może spotkać każdą kobietę


Infekcje intymne są jednymi z najczęstszych kobiecych dolegliwości, których pierwszymi objawami są zazwyczaj: pieczenie, świąd, upławy lub uczucie parcia na pęcherz. Dotykają większość kobiet przynajmniej raz w życiu. Bywa, że są skutkiem kąpieli w basenie lub miłosnej przygody. Dzielimy je na dwa podstawowe rodzaje: zakażenia pochwy oraz zapalenia układu moczowego. W naszym gabinecie gwarantujemy Paniom szybką diagnostykę oraz skuteczne leczenie zarówno tych sporadycznych, jak i nawracających infekcji intymnych.

 

 

prowadzenie ciąży dobry ginekolog Warszawa

Prowadzenie ciąży u ginekologa, któremu można zaufać


Dobry ginekolog jest szczególnie ważnym specjalistą dla Pań planujących macierzyństwo. Przyszłe Mamy, myśląc o zdrowiu swoim i dziecka powinny wybrać ginekologa, który zapewni im profesjonalną opiekę ginekologiczną w czasie trwania całej ciąży. Ginekolog dr Anna Sobolewska-Dacewicz, jak mało kto rozumie potrzeby przyszłych Mam. Wspiera je, zarówno w tych trudnych, jak i tych radosnych chwilach, oferując jednocześnie prowadzenie ciąży według najnowszych standardów medycznych.

 

 

leczenie niepłodności Warszawa BemowoDiagnostyka i leczenie niepłodności


Leczenie niepłodności w dzisiejszych czasach jest na bardzo wysokim poziomie skuteczności. Rozwiązanie problemu zajścia w ciążę wymaga diagnostyki, a niejednokrotnie również leczenia, zarówno kobiety jak i mężczyzny. W naszej placówce dr Anna Sobolewska-Dacewicz we współpracy z andrologiem/urologiem dr Piotrem Dzigowskim pomaga Parom rozwiązać problemy niepłodności. Kluczem do sukcesu w leczeniu niepłodności jest specjalistyczna diagnostyka, która pozwala obrać właściwy kierunek leczenia.
 
 
 

rak szyjki macicy rak jajnika leczenie Warszawa

Rak szyjki macicy, rak jajnika ...czyli ginekologia onkologiczna


Rak szyjki macicy, rak jajnika czy inne nowotwory ginekologiczne występują w znacznym odsetku w postaci złośliwej. Ich rokowanie oraz wyniki leczenia zależą w olbrzymiej mierze od stopnia zaawansowania, a co za tym idzie od wczesnego wykrycia !!! Warunkiem wczesnego rozpoznania nowotworów ginekologicznych są regularne badania okresowe. Cytologia, Badania USG, okresowe wizyty u ginekologa powinny być cyklicznym punktem w kalendarzu każdej kobiety. Drogie Panie zapraszamy na badania !

 

 

hpv testy warszawa leczenie hpv bemowo

HPV wirus brodawczaka ludzkiego - diagnostyka i leczenie


HPV to wirus brodawczaka ludzkiego, który często odgrywa kluczową rolę w powstawaniu raka szyjki macicy. Jest to powszechnie występujący wirus. Do przeniesienia zakażenia najczęściej dochodzi podczas kontaktów seksualnych. Zaniedbania wynikające z ignorowania zarażenia wirusem oraz braku działań prewencyjnych i leczniczych, mogą doprowadzić do poważnych skutków zdrowotnych. Z tego względu tak ważne jest dokonywanie profilaktycznych badań cyklicznych, które umożliwiają wczesne wykrycie obecności wirusa.

 

 

Nie trzymanie moczu diagnostyka i leczenie


Nietrzymanie moczu dotyczy obojga płci, ale kobiety cierpią z tego powodu dwa razy częściej niż mężczyźni. Najpowszechniej występuje wysiłkowe nietrzymanie moczu, które objawia się popuszczaniem moczu czasem podczas nawet niewielkiego wysiłku – w trakcie kaszlu, kichania, podnoszenia przedmiotów, chodzenia, biegania czy ćwiczeń fizycznych.

 

   

 

 

Leczenie nadżerki


Nadżerka szyjki macicy jest jedną z najczęściej spotykanych dolegliwości kobiecych. Nadżerka szyjki macicy to zmiana chorobowa, która pojawia się w części pochwowej szyjki macicy. Lekarze podają, że choruje na nią już jedna na cztery kobiet. Nadżerka nie wpływa znacząco na życie kobiety, jednak może prowadzić do wielu niebezpiecznych chorób, dlatego nie można jej bagatelizować.

 

 

 

Antykoncepcja hormonalna, postkoitalna ("pigułka po")


Metody antykoncepcji są rozmaite - do wyboru jest kilkadziesiąt rodzajów tabletek, plastry, zastrzyki, wkładki, prezerwatywy, globulki, implanty... Jedne środki są dobre dla nastolatki, rozpoczynającej współżycie, inne dla matki karmiącej, a inne dla dojrzałej kobiety. Niektóre metody opracowano z myślą o kobietach, które nie rodziły, inne wymyślono dla tych, które już nie chcą mieć więcej dzieci. Poza tym innego zabezpieczenia potrzebujesz współżyjąc sporadycznie a innego, gdy masz stałego partnera.

Metody antykoncepcji są rozmaite - do wyboru jest kilkadziesiąt rodzajów tabletek, plastry, zastrzyki, wkładki, prezerwatywy, globulki, implanty... Jedne środki są dobre dla nastolatki, rozpoczynającej współżycie, inne dla matki karmiącej, a inne dla dojrzałej kobiety. Niektóre metody opracowano z myślą o kobietach, które nie rodziły, inne wymyślono dla tych, które już nie chcą mieć więcej dzieci. Poza tym innego zabezpieczenia potrzebujesz współżyjąc sporadycznie a innego, gdy masz stałego partnera.